Porównania kredytów

usługi brukarskie,zakładanie ogrodów

Dodaj rzemieślnika Zaloguj się


Rzemiosło artystyczne Rzemiosło budowlane Rzemiosło

brukarz
usługi brukarskie,zakładanie ogrodów (Toruń)

Budujemy OGRODY od podstaw:-układamy kostkę brukowa i granitowa, podjazdy, tarasy -zakładamy oraz pielęgnujemy tereny zieleni -montujemy i konserwujemy automatyczny system nawadniający-budujemy oczka, kaskady, strumienie wodne oraz kamienne wodotryski-serwisujemy ogrody- te starsze i te nowo założoneTo tak w skrócie cala nasza oferta na www.

aquasystem-ogrody.pl

ogrody, nawadnianie, trawa, trawniki, kaskady, układanie kostka brukowa i granitowej,

URL: http://www.aquasystem-ogrody.pl


Szczegółowe dane adresowe
Firma:
 
Ulica, nr:
 
Kod pocztowy:
 
Miasto:
Toruń 
Województwo:
 
Kraj:
 
Telefon:
 
Fax:
 
Inne informacje:
 
 
Więcej rzemieślników z tej kategorii:

Usługi brukarskie, impregnowanie kostki, impregnowanie płyt tarasowy

Firma Fach-Bruk powstała w 2006 roku, właściciel Rafał Baron posiadający 10letnie doświadczenie w zawodzie. Od początku istnienia firma specjalizuje się w układaniu kostki brukowej i granitowej jak również sprzedażą materiałów. Gwarantujemy produktu najwyższej jakości od dominujących na rynku firm: Libet, Semmelrock. Realizujemy całą inwestycję od początku do końca tzn. od pomiaru, wyceny u klienta, fachowej pomocy po dostarczenie materiałów i ułożenie kostki.

KON-BRUK USŁUGI BRUKARSKIE Konrad Kowalewski

Wykonujemy chodniki, alejki, podjazdy, place, parkingi, drogi, ścieżki rowerowe z różnego rodzaju kostki brukowej, polbruku oraz kamienia naturalnego. Świadczymy usługi na terenie Szczecina, Polic i okolic. Nasza oferta jest skierowana do Klientów indywidualnych jak i dużych podmiotów gospodarczych. Zapraszamy do współpracy.

BRUKMIX KOMPLEKSOWE USŁUGI BRUKARSKIE

FABRYCZNY SKŁAD KOSTKI BRUKOWEJ BRUKMIX W STUDZIONCE OFERUJE: -KOSTKĘ BRUKOWĄ AWBUD, LIBET, BRUK -KOSTKĘ GRANITOWĄ -KRUSZYWA BUDOWLANE -OBRZEŻA, KRAWĘŻNIKI -GALANTERIĘ BETONOWĄ -PŁYTKI TARASOWE -WYPOŻYCZALNIA ZAGĘSZCZAREK -USŁUGI BRUKARSKIE STUDZIONKA, UL. WODZISŁAWSKA 26 OTWARTE: PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK OD 07.00 - 16.00 SOBOTA OD 07.00-13.00 TEL. 668 157 702

uslugi
rzemioslo

hydraulik Gdynia usługi...

Hydraulik Gdynia oferuje kompleksowe usługi hydrauliczne instalacja hydrauliczna z...